Wycieczki szkolne

W KINIE

17 stycznia uczniowie klas I-III pod opieką wychowawczyń i pani bibliotekarki wybrali się na wycieczkę do kina w Ostrzeszowie na film „Paddington 2”.

Film przedstawiał przygody sympatycznego niedźwiadka o nienagannych manierach, który miał wielkie skłonności do wpadania w tarapaty. Rezolutny niedźwiadek, pomyłkowo osadzony w areszcie, postanowił zrobić wszystko, by sprowadzić swoich więziennych kolegów na dobrą drogę.  A że siłę przekonywania miał wielką, wydawałoby się, że może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę misia, nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady i  szczególnie jeśli główny bohater zada swe fundamentalne osobiste pytanie: - Misia w sercu nie masz?!...

„Paddington 2” to rewelacyjne kino familijne: urocze, zabawne i słodkie niczym kanapki z pomarańczową marmoladą, którymi zajada się tytułowy futrzak.

Zatem o nudzie w kinie nie mogło być mowy – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego czasu.

Autor: J. Sztukowska